36484

 


GC GRUP MOBİLYA TASARIM & DEKORASYON
UYGULAMA ve İMALAT FİRMAMIZA HOŞ GELDİNİZ


Firmamız Ankara Siteler'de Mobilya Tasarım, Mobilya Dekorasyon, Uygulama ve İmalat firmasıdır. 1969'dan bu yana faaliyet göstermekte olan firmamız imalatını yaptığı ahşap mobilya ürünlerinin şıklığıyla siz değerli müşterilerimizin beğenisini almaktadır.

Tasarım & Dekorasyon ve İmalatını yaptığımız ürünler arasında Yatak Odası Takımları,Yemek Odası Takımları, Mutfak Dolapları,Banyo Dolapları, TV Duvar Üniteleri, Koltuk Tasarım ve Koltuk Döşeme, Giyinme Odası, Ray Dolap, Gömme Dolap, Vestiyer,Ahşap Kapı, Amerikan Panel Kapı, Masif Kapı,Laminat Kapı, Kamelya,Pergole, Ahşap Merdiven gibi ürünler mevcuttur.

Bunun dışında Parke döşeme, Merdiven küpeştesi, Ahşap lambiri, Ahşap teras kapama,Ahşap kitaplık gibi imalat ve uygulamalarımız da mevcuttur.

Otel Dekorasyonu, Ev ve Villa Dekorasyon ve Restorasyonu, Mağaza Ahşap Dekorasyonu, Anahtar Teslim İnşaat ve Ahşap Dekorasyon, Tadilat, Tamirat ve Taahhüt hizmetleri de firmamızca verilmektedir.

Müşteri memnuniyetini temel prensip edinen firmamız Ankara Siteler'deki atölyesinden siz değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur ve mutluluk duymaktadır.

 

TALEP OLMASI DURUMUNDA YURT DIŞI AHŞAP MOBİLYA
TASARIM ve DEKORASYON İŞLERİ YAPILIR.

ÖZEL TASARIM ve PROJELERİNİZ İTİNAYLA GERÇEKLEŞTİRİLİR.